
Бездротові навушники TWS ESSAGER Shining SL02 White cx.
312 ₴
- Готово до відправки
- Код: EEJTW-SL02
+380 (63) 670-57-17
Viber Telegrem WhatsAppУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротові навушники ESSAGER (color box) Shining TWS Bluetooth earphones White ─ якісні бездротові навушники нового покоління. Кожен із навушників є повноцінним навушником і може використовуватися самостійно.Завдяки технології Bluetooth версії 5.3, навушники мають стабільну передачу звуку, швидке з'єднання та низьке енергоспоживання. Зручне керування дозволяє одним кліком відповідати на дзвінки або керувати відтворенням аудіо.Навушники підійдуть як для IOS, так і для Android. Сучасний стильний дизайн та зручний кейс із ємністю батареї 300 мАч гарантує комфортне використання.Особливості: − Оновлений Bluetooth 5.3, швидке та стабільне з'єднання; − Двоканальне стерео, вражаюча якість звуку HiFi; − Надчіткі телефонні розмови; − Унікальний стильний дизайн. cx.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essager |
| Мікрофон | Вбудований |
| Тип підключення | Бездротові |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 1.5-2 роки |
| Час роботи від акумулятора | 4 роки |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 300 mAh |
| Інтерфейс під'єднання | Bluetooth 5.3 |
| Кабель | USB Type-C |
| Комплект постачання | Навушники; інструкція; кабель Type-C |
| Конструкція | Вбудований у корпус навушників |
| Матеріал | ABS+PC |
| Мoдель | Shining TWS |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумопоглинання |
| Особливості | Сенсорне керування |
| Радіус дії | До 10 м |
| Розміри | 50.2×46×32.4 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип навушників | Вкладки |
| Колір | white |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 312 ₴





