
Монопод ACEFAST E38 1.2m carbon fiber telescopic selfie stick Gray-Black cx.
1 148 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6974316286028
+380 (63) 670-57-17
Viber Telegrem WhatsAppУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ACEFAST E38 — високоякісний телескопічний монопод із вуглецевого волокна, призначений для спортивних і панорамних камер. Завдяки легкій конструкції та регульованій довжині, він забезпечує зручну та стабільну зйомку за будь-яких умов.
ФУНКЦІЇ:
−5-рівневе телескопічне регулювання висоти, можливість вибору потрібної довжини.
−Високоміцний ультралегкий вуглецевий стрижень, який витримує великі навантаження й не деформується.
−Ручка з силікону, нековзна та зручна для утримання.
−Отвір знизу з різьбою 1/4 дюйма, сумісний із подовжувачами, штативами та іншими аксесуарами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Тип | Монопод |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 146 г |
| Висота | 120 см |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Матеріал | Вуглецеве волокно + алюмінієвий сплав + силікон + полікарбонат |
| Мoдель | E38 |
| Особливості | 5 рівнів регулювання висоти |
| Розміри | 320×29×29 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип кріплення | Резьба 1/4" |
| Тип штатива | Монопод |
| Колір | Gray-Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 148 ₴







