
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z28 Power ocean cigarette lighter in-car charger with digital display White cx.
313 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6957531091967
+380 (63) 670-57-17
Viber Telegrem WhatsAppУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний зарядний пристрій Hoco Z28 Power ocean призначений для одночасного підключення кількох гаджетів.
Шарнірне кріплення надає можливість виставити комфортне для використання положення.
На верхньому торці пристрою розташовані два USB-порти та два виходи під прикурювач.
Там же є дисплей, що інформує користувача про силу струму та напруги.
Максимальна сила струму на один USB-вихід — 3.1 ампера і 2.4 ампера при одночасному підключенні двох пристроїв.
Маса аксесуара — 77 грам.
cx.Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Не заявлено виробником |
| Вага | 77 г |
| Вихід | 5V/9V/12V/24V |
| Вихідна потужність | 100 W |
| Вихідний роз'єм | 2×USB-A; 2 гнізда прикурювача |
| Вихідний струм | 3 A |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | Z28 |
| Особливості | LED-дисплей |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Колір | white |
Інформація для замовлення
- Ціна: 313 ₴





