
Мережевий зарядний пристрій HOCO C141A Smart dual-port charger Black cx.
105 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6942007627849
+380 (63) 670-57-17
Viber Telegrem WhatsAppУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий зарядний пристрій HOCO C141A Smart dual-port charger має зручний, вогнетривкий та міцний корпус з двома портами USB, які дозволяють заряджати одночасно два пристрої. Сила струму становить 2.1А, МЗП забезпечує достатньо швидкий та стабільний заряд. Завдяки вбудованому смарт-чипу девайс автоматично ідентифікує підключений пристрій та видає необхідну потужність заряду, що робить процес безпечним для батареї вашого ґаджета.
Крім того, HOCO C141A Smart гарантує захист від перегрівання, перезаряджання та короткого замикання. Сумісний з більшістю сучасних мобільних пристроїв, тому однаково добре заряджатиме Android-смартфон та планшет, iPhone та iPad, TWS-гарнітуру тощо.
cx.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 35 г |
| Вихід | 2.1 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Немає |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | C141A |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 ₴





