
Батарейка крона GP 9V/6LF22 SUPER ALKALINE (1шт) vS.
149 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4891199216251
+380 (63) 670-57-17
Viber Telegrem WhatsAppУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Батарейка GP 9V / 6LF22 Super Alkaline — це надійне та стабільне джерело живлення для ваших пристроїв. Ця алкалінова крона прямокутної форми ідеально підходить для гаджетів із помірним або періодичним енергоспоживанням, де важлива довговічність і стабільна робота.
ЧУДОВО ПРАЦЮЄ В:
пультах дистанційного керування;
дитячих іграшках;
димових датчиках;
мультиметрах;
портативних радіостанціях;
гітарних ефектах і педалях.
Це ідеальний вибір для щоденного використання, коли потрібно, щоб пристрої працювали без збоїв. Компактна, міцна та довговічна батарейка GP забезпечує стабільну потужність і надійність, на яку можна покластися у будь-якій ситуації.
vS.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GP |
| Тип | Батарейка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 47 г |
| Ємність акумулятора | 300 mAh |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Мoдель | 6LR61 |
| Напруга | 9 V |
| Розміри | 25.5×16.5×47.5 мм |
| Країна реєстрації бренда | Гонконг |
| Країна-виробник | Китай |
| Типорозмір | 9V |
| Хімічний склад | Лужною |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴

