Батарейки HOCO JA2A AAA — компактне та надійне джерело енергії для ваших щоденних пристроїв. Вони забезпечують стабільну роботу техніки, допомагаючи гаджетам довше працювати без частих замін батарейок.
Батарейки ідеально підходять для:
- дитячих іграшок;
- бездротових мишок і клавіатур;
- мікрофонів;
- тонометрів;
- невеликих вентиляторів;
- радіоприймачів та інших пристроїв, які потребують стабільного живлення.
Компактна упаковка з двох батарейок робить їх зручним варіантом для дому, офісу або поїздок, дозволяючи завжди мати під рукою необхідний запас енергії.
vS.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Типорозмір | AAA |
| Тип | Батарейка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11 г |
| Гарантія в місяцях | 14 днів |
| Ємність акумулятора | Не заявлено виробником |
| Кількість в пакованні | 2 шт |
| Мoдель | JA2A |
| Напруга | 1.5 V |
| Розміри | 10.1×44.5 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Хімічний склад | Лужною |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 ₴









