
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS81A Star dual-port charger (EU) Black cx.
91 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6941991126628
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS81A Star dual-port charger (EU) Black ─ це якісний мережевий адаптер, який допоможе швидко та безпечно зарядити будь-який телефон, планшет, навушники за короткий проміжок часу.
Якісний блок зарядки необхідний для безпечного заряджання гаджетів та щоб не пошкоджувати їхні акумулятори. В даному випадку є ідеальне співвідношення параметрів сили струму (2.1А) і напруги (5V), що гарантує швидке поповнення заряду навіть найпотужніших акумуляторів. Крім того, радує наявність двох портів USB та висока якість ABS-пластику, з якого створено адаптер.
Всередині зарядного пристрою передбачено захист від стрибків електрики, перегріву та інших неприємностей, що робить використання зарядного пристрою безпечним.
ОСОБЛИВОСТІ:
−ABS ─ міцний та довговічний матеріал;
−має два роз'єми USB;
−максимальна сила струму: 2.1А;
−максимальна напруга: 5V;
−заряджання двох пристроїв одночасно;
−захист від перевантаження по струму та перенапруги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 38 г |
| Вихід | 2.1 A |
| Вихідна потужність | 10.5 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A |
| Кабель | Немає |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Матеріал | ABS |
| Мoдель | BAS81A |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Колір | Black |
- Ціна: 91 ₴



