
Відеосвітло Ulanzi Vijim UA12 Portable Air Tube Light (L092 UA12) cx.
2 114 ₴
- Готово до відправки
- Код: L092
+380 (63) 670-57-17
Viber Telegrem WhatsAppУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативний повітряний ліхтар Ulanzi Vijim UA12 Portable Air Tube Light (L092 UA12) пропонує легке надування та здування повітря, що підходить для різних сценаріїв зйомок.
Налаштуйте колірну температуру від 2700K до 6500K відповідно до ваших потреб у зйомці. Розвивайте свою творчість за допомогою 12 попередньо встановлених світлових ефектів. Магнітне кріплення та різьблення 1/4" забезпечують різноманітні встановлення, а шнурок дозволяє легко підвішувати ліхтар.
Оснащенний акумулятором ємністю 18 Вт·год, він підтримує швидку зарядку за 2 години, забезпечуючи 75 хвилин (UA12) роботи при повній яскравості. Ідеально підходить для використання в дорозі, компактно складається в здутому стані.
cx.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Уланзи |
| Вага | 216 г |
| Час заряджання | 2 роки |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність батареї | 2500 mAh |
| Індекс передавання кольору | CRI 95+ |
| Комплект постачання | Повітряний ліхтар; чохол; кабель USB-A — USB-C; кріплення |
| Матеріал | TPU |
| Мoдель | UA12 |
| Особливості | 12 світлових ефектів, магнітна кріплення, захист IP66 |
| Розміри | 120×600 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Температура кольору | 2700 – 6500K |
| Тип кріплення | Магніт, різь 1/4" |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 114 ₴









