
Відеосвітло Ulanzi SL03 Spark Lite Camera Flash(Black) cx.
976 ₴
- Готово до відправки
- Код: L200
+380 (63) 670-57-17
Viber Telegrem WhatsAppУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спалах Ulanzi SL03 Spark Lite Camera Flash(Black) просто зберігати і носити завдяки тонкому, компактному і легкому дизайну. Цей потужний, але компактний спалах з показником тривалості, рівним 8 (GN8), ідеально підходить для різних фотоапаратів. Плоский дизайн і мала вага роблять цей спалах відмінним вибором для щоденного використання.
НАЛАШТУВАННЯ СПАЛАХУ ПІД РУКОЮ
Режим спалаху можна налаштувати за допомогою кнопки на панелі.
ЗВИЧАЙНІ ФУНКЦІЇ, НЕЗВИЧАЙНІ МЕТОДИ ОСВІТЛЕННЯ
Бездоганне поєднання витримки та потужності спалаху дасть змогу досягти саме того ефекту, якого ви прагнете.
cx.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Спалах |
| Виробник | Ulanzi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 43 г |
| Час заряджання | 1 рік |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність батареї | 300 mAh |
| Індекс передавання кольору | CRI 95+ |
| Комплект постачання | Спалах; зарядний кабель; інструкція |
| Мoдель | SL03 |
| Потужність заряджання | 5 W |
| Особливості | Обертання 90°, 3 режими спалаху |
| Розміри | 68×43×23 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Температура кольору | 5600K; 6500K |
| Тип кріплення | Гарячий башмак |
| Тип лампи | Спалах |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 976 ₴





